CAI – Centrum Amerykańskiej Implantologii

Należymy do pierwszego w Polsce projektu skupiającego najlepsze kliniki implantologiczne w Polsce – Centrum Amerykańskiej Implantologii stosującego w codziennej pracy w leczeniu pacjentów implanty o najwyższym amerykańskim standardzie.

Centrum Amerykańskiej Implantologii

W celu ułatwienia pacjentom poszukiwań specjalistów z dziedziny implantologii stosujących implanty Biomet 3i – amerykańskie systemy implantologiczne – powstał projekt CAIwP, czyli Centrum Amerykańskiej Implantologii w Polsce.

Projekt wspiera kilku lekarzy stomatologii spośród wybranych gabinetów stomatologicznych z całej Polski. Wybrani specjaliści zdobywali przez lata wiedzę i doświadczenie podczas licznych kursów, studiów podyplomowych i seminariów, które odbywali zarówno w Polsce, jak i za granicą. Odpowiednie wykwalifikowanie zrzeszonych w projekcie specjalistów stomatologii jest gwarancją jakości utworzonego projektu oraz warunkiem przynależności do niego.

Obecnie firma oferująca implanty Biomet 3i jest globalnym liderem w dziedzinie implantologii, posiadającym najbogatszy wybór implantów o najwyższych amerykańskich standardach.

W ofercie Kliniki Stomatologicznej Implant Medical znajdują się także włoski system implantologiczny BTK Italy oraz dodatkowy amerykański system implantologiczny Implant Direct.

Klinika Implant Medical jako członek projektu

Kwalifikacje dr Ireny Przybylskiej oraz posiadane akredytacje z licznych szkoleń, sympozjów i konferencji naukowych pozwoliły na przynależność do ogólnopolskiego projektu Centrum Amerykańskiej Implantologii.

Szczególne znaczenie miało ukończenie podyplomowego programu Implant Continuum Educiation New York University College of Dentistry w Nowym Jorku.

Umiejętności praktyczne zdobyte przez dr Irenę Przybylską, a także wykorzystywanie przez klinikę Implant Medical implantów z najwyższej półki BioHorizons, stanowią o wysokiej jakości wykonywanych zabiegów z zakresu implantologii.

Sprawdź listę placówek w Polsce z Centrum Amerykańskiej Implantologii kliknij »

WIĘCEJ INFORMACJI O IMPLANTACH