CAI – Centrum Amerykańskiej Implantologii

Należymy do pierwszego w Polsce projektu skupiającego najlepsze kliniki implantologiczne w Polsce – Centrum Amerykańskiej Implantologii stosującego w codziennej pracy w leczeniu pacjentów implanty o najwyższym amerykańskim standardzie.

Centrum Amerykańskiej Implantologii

W celu ułatwienia pacjentom poszukiwań specjalistów z dziedziny implantologii stosujących implanty BioHorizons – amerykańskie systemy implantologiczne – powstał projekt CAIwP, czyli Centrum Amerykańskiej Implantologii w Polsce.

Projekt wspiera kilku lekarzy stomatologii spośród wybranych gabinetów stomatologicznych z całej Polski. Wybrani specjaliści zdobywali przez lata wiedzę i doświadczenie podczas licznych kursów, studiów podyplomowych i seminariów, które odbywali zarówno w Polsce, jak i za granicą. Odpowiednie wykwalifikowanie zrzeszonych w projekcie specjalistów stomatologii jest gwarancją jakości utworzonego projektu oraz warunkiem przynależności do niego.

Obecnie firma Biomet 3i oferująca implanty Bio Horizons jest globalnym liderem w dziedzinie implantologii, posiadającym najbogatszy wybór implantów o najwyższych amerykańskich standardach.

Klinika Implant Medical jako członek projektu

Kwalifikacje dr Ireny Przybylskiej oraz posiadane akredytacje z licznych szkoleń, sympozjów i konferencji naukowych pozwoliły na przynależność do ogólnopolskiego projektu Centrum Amerykańskiej Implantologii.

Szczególne znaczenie miało ukończenie podyplomowego programu Implant Continuum Educiation New York University College of Dentistry w Nowym Jorku.

Umiejętności praktyczne zdobyte przez dr Irenę Przybylską, a także wykorzystywanie przez klinikę Implant Medical implantów z najwyższej półki BioHorizons, stanowią o wysokiej jakości wykonywanych zabiegów z zakresu implantologii.

Sprawdź listę placówek w Polsce z Centrum Amerykańskiej Implantologii kliknij »